Raçi Ka transferuar te Glasgow Rangers talentin më të madh kroat - Bota Sot
Raçi Ka transferuar te Glasgow Rangers talentin më të madh kroat

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Raçi Ka transferuar te Glasgow Rangers talentin më të madh kroat

Nga: K. G. Më: 14 qershor 2018 Në ora: 15:30
Raçi Ka transferuar te Glasgow Rangers talentin më të madh kroat

Menaxheri Enver Raçi ka bërë një transferim të madh në klubin më të madh skocez.

Ai ka transferuar te Glasgow Rangers talentin më të madh kroat Nikola Katiç. Futbollisti i talentuar nuk ka më shumë se 21 vjet vlerësohet si përforcim i qëlluar për ekipin e Glasgow Rangers.

Katiç është paraqitur nga viti 2016 në petkun e skuadrës kroate Slaven Belupo, duke dëshmuara lojëra shumë të mira dhe është prej mbrojtësve më të mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test