Dy talentët më perspektiv tashmë janë të Real Madridit - Bota Sot
Dy talentët më perspektiv tashmë janë të Real Madridit

Futboll

E martë, 13 nëntor 2018

Dy talentët më perspektiv tashmë janë të Real Madridit

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 21:11
Ilustrim

Real Madridi duket se ka të ardhme të sigurtë. Gjiganti spanjoll ka bërë për vete dy talentët më premtues brazilian, Vinicius dhe Rodrygo.

Dy 17 vjeqarët pritet të debutojnë me Realin në sezonin 2019-2020, ani pse gjiganti evropian i ka kompletuar të dy marrëveshjet.

Ylli i Flamengos, Vinicius dhe ylli i Santos, Rodrygo në Brazil krahasohen me Neymar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test