Barcelona kërkon super-mesfushorin nga Premier League pas dështimit me Griezmann - Bota Sot
Barcelona kërkon super-mesfushorin nga Premier League pas dështimit me Griezmann

Futboll

Barcelona kërkon super-mesfushorin nga Premier League pas dështimit me Griezmann

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 14:33
ilustrim

Antonie Griezmann ka bërë të ditur se nuk do të nënshkruaj me Barcelonën gjatë afatit kalimtar të verës.

Dhe tani skuadra katalonase është duke ridizajnuar planin për të përforcuar skuadrën.

Sipas Mundo Deportivo, Kampionët e La Ligas po kërkojnë të nënshkruajnë me mesfushorin e Tottenham, Christian Eriksen.

Megjithatë, problemi kryesor mund të jetë çmimi i ekzagjeruar i danezit.

Barcelona kishte pregaditur 100 milionë për Griezamnn, kjo shifër ndoshta është e tepërt për yllin e Tottenham.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test