Llapi vazhdon me lojtarët kryesor - Bota Sot
Llapi vazhdon me lojtarët kryesor

Futboll

E martë, 20 nëntor 2018

Llapi vazhdon me lojtarët kryesor

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 13:39
?Llapi

Hamdi Namani, Mentor Zhdrella, Benjamin Emini dhe Gentrit Begolli vazhdojnë kontratat me Llapin edhe për 1 vit

Krahas prurjeve të reja në skuadër, Llapi ka vazhduar kontratat me futbollistët që bartën barrën kryesore të skuadrës në edicionin që lamë pas. Kapiteni, Hamdi Namani më pas mesfushori kryesor i skuadrës Mentor Zhdrella, mbrojtësi i krahut Benjamin Emini dhe sulmuesi Gentrit Begolli, do jenë pjesë e klubit deri në qershor të vitit 2019!

Kështu ka njoftuar skuadra e Llapit nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test