Schar flet për sfidën me Serbinë - Bota Sot
Schar flet për sfidën me Serbinë

Futboll

E shtunë, 17 nëntor 2018

Schar flet për sfidën me Serbinë

Nga: K. Goca Më: 19 qershor 2018 Në ora: 12:29
Pamje nga ndeshja me Brazilin

Futbollisti i kombëtares së Zvicrës, Fabian Schar, pretendon se janë mirë të përgatitur dhe presin pikë në duel me Serbinë, e cila luhet me 22 qershor 20.00).  “Serbia ka lojtarë shumë të mirë individualë, ata treguan një lojë shumë të mirë kundër Kosta Rikës. Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë dhe intensive për ne”, tha Schar. Serbia udhëheq me 3 pikë në grupin E të Kampionatit Botëror, kurse Zvicra e Brazilit janë me nga një dhe Kosta Rika e fundit me 0 pikë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test