Asensio kërkohet nga United - Bota Sot
Asensio kërkohet nga United

Futboll

E hënë, 19 nëntor 2018

Asensio kërkohet nga United

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 09:22
Marco Asensio

Manchester United, Chelsea dhe Paris Saint-Germain do të luftojnë për transferimin e futbollistit të Real Madridit, Marco Asensio, sipas El Gol Digital.

Përfaqësuesi i Spanjës dëshiron që të mbetet në “Santiago Bernabeu”, por dëshiron që të sigurohet se do të ketë minutazh nën menaxhimin e trajnerit të ri, Julen Lopetegui.

Në rast se ai nuk e merr përgjigjen e kërkuar nga Lopetegui, atëherë ai mund të largohet nga kryeqyteti spanjoll.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test