Nënshkruhet memorandum për Stadiumin e Kamenicës - Bota Sot
Nënshkruhet memorandum për Stadiumin e Kamenicës

Futboll

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Nënshkruhet memorandum për Stadiumin e Kamenicës

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 08:17
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi

Gjatë ditës së sotme, Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi do të vizitojë komunën e Kamenicës.

Me këtë rast, ministri Gashi do të nënshkruajë memorandum me kryetarin e komunës, Qëndron Kastrati, për Stadiumin e Qytetit.

Pas nënshkrimit është e paraparë një konferencë e përbashkët për media, kurse pastaj Gashi do të vizitojë punimet në stadium. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test