Mahrez te City brenda javës - Bota Sot
Mahrez te City brenda javës

Futboll

E hënë, 19 nëntor 2018

Mahrez te City brenda javës

Më: 3 korrik 2018 Në ora: 18:47
Riyad Mahrez

Ylli algjerian do të jetë përforcimi i radhës për Pep Guardiolan.

Riyad Mahrez i shumë kërkuar nga Manchester City, Riyad Mahrez pritet që gjatë javës të nënshkruajë me kampionët e Premier Ligës.

Sipas Sky Sports, marrëveshja ende nuk është arritur por palët kanë avancuar në bisedime dhe Leicester Cityt i pëlqen oferta prej 68 milionë eurove për futbollistin algjerian.

Nëse gjithçka shkon sipas parashikimeve, Mahrez do të kryejë testet mjekësore në fund të javës, para se të prezantohet si futbollist i ri i “Citizens”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test