Ibrahimoviç shënon sërish gol në SHBA

Futboll

Ibrahimoviç shënon sërish gol në SHBA

Më: 8 korrik 2018 Në ora: 11:31
Zlatan Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic ka shënuar golin e radhës për LA Galaxy, në fitoren 4-0 kundër Columbus Creë të vlefshme për Major League Soccer.

Suediezi shënoi golin e dytë në minutën e 56’ nga pika e bardhë, ai ka 14 paraqitje dhe 11 gola.

Zlatan Ibrahimovic ka shënuar golin e radhës për LA Galaxy, në fitoren 4-0 kundër Columbus Creë të vlefshme për Major League Soccer.

Suediezi shënoi golin e dytë në minutën e 56’ nga pika e bardhë, ai ka 14 paraqitje dhe 11 gola deri më tani me klubin amerikan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat