Cuadrado ia ofron Ronaldos numrin 7 - Bota Sot
Cuadrado ia ofron Ronaldos numrin 7

Futboll

E hënë, 19 nëntor 2018

Cuadrado ia ofron Ronaldos numrin 7

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 21:10
Cristiano Ronaldo

Juan Cuadrado me shumë dashuri publikisht ia ka ofruar numrin shtatë Cristiano Ronaldos, edhe pse diçka e tillë tashmë ishte bërë nga ana e klubit që e ka hedhur atë në shitje menjëherë pas zyrtarizimit.

‏”Më lumturi është të japësh se sa të marrësh, bekimet e mia Cristiano në këtë aventurë të re”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në “Twitter”, duke postuar fanellën me numrin shtatë.

Ronaldo u transferua në Juve nga Reali për 100 milionë euro dhe do të fitojë 30 milionë neto në sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test