Ndeshje mes veteranëve të futbollit për nder të ditëlindjes së Fadil Vokrrit - Bota Sot
Ndeshje mes veteranëve të futbollit për nder të ditëlindjes së Fadil Vokrrit

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Ndeshje mes veteranëve të futbollit për nder të ditëlindjes së Fadil Vokrrit

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 17:57
Ilustrim

Të hënën, më 23 korrik, nga ora 16:30, do të zhvillohet ndeshja mes veteranëve të klubit “Llapi” të Podujevës dhe veteranëve të klubit “Prishtina”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, për nder të ditëlindjes së ish-kryetarit të FFK-së, Fadil Vokrri.

Kjo ndeshje mes veteranëve është organizuar nga klubi KF Llapi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test