Liverpool teston edhe “pit stopin” - Bota Sot
Liverpool teston edhe “pit stopin”

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Liverpool teston edhe “pit stopin”

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 20:02
Jurgen Klopp

Liverpool janë duke zhvilluar stërvitjet për parasezonin që do të zhvillohet në SHBA.

Nënkampionët e Evropës kanë përjetuar një aventurë shumë interesante.

Ata kanë testuar se sa të shpejtë janë në ndërrimin e gomave të një veture sportive.

Klopp dhe futbollistët e tij e kanë përjetuar këtë aventurë me shume vullnet. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test