Ja çka bënë Xhaka dhe Shaqiri, pas përjashtimin e Behramit - Bota Sot
Ja çka bënë Xhaka dhe Shaqiri, pas përjashtimin e Behramit

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Ja çka bënë Xhaka dhe Shaqiri, pas përjashtimin e Behramit

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 19:37
Xhaka, Shaqiri dhe Behrami

Prapaskenat pas përjashtimit të Behramit.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë qenë të gatshëm ta lënë Kombëtaren pas përjashtimit të Valon Behramit.

Lajmi konfirmohet nga ky i fundit, që ka arritur t’i qetësojë shokët e tij.

“Ata kanë pasur arsye shumë të forta ta lënë këtë kombëtare. Unë kam tentuar t’i qetësoj dhe të komunikoj me ta”, deklaroi Behrami.

“Sekretari i Përgjithshëm më ka ftuar që ti qetësoj shokët e mi”.

“Unë e kam bërë këtë sepse kam dëshirë të bashkoj njerëz dhe jo ti ndaj ata”, shtoi ai

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test