Çmimet e biletave për ndeshjen e Superkupës së Kosovës - Bota Sot
Çmimet e biletave për ndeshjen e Superkupës së Kosovës

Futboll

Çmimet e biletave për ndeshjen e Superkupës së Kosovës

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 15:28
Logo e FFK-së

Sot është tërhequr shorti për skuadrën në cilësi të vendases për ndeshjen e Superkupës, ndërmjet Dritës dhe Prishtinës, që do të luhet, të hënën, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:00. Kjo do të jetë ndeshja e parë e cila do të luhet në stadiumin tërësisht të rinovuar, prandaj edhe interesimi i dashamirëve të futbollit pritet të jetë i madh. Biletat për këtë ndeshje do të dalin në shitje nesër, derisa çmimet janë si vijon:

Veri – Jug – 2 euro
Lindje – 3 euro
Perëndim –  5 euro
Perëndim A1 – 10 euro

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...