Sermaxhaj me talentët premtues - Bota Sot
Sermaxhaj me talentët premtues

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sermaxhaj me talentët premtues

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 10:52
Sermaxhaj me talentët

Me talentët premtues të së ardhmes, me të cilët realizuam disa seanca stërvitore individuale, gjatë kohës sa këta qëndruan për pushime në Kosovë.

Stërvitjet e realizuara kanë qenë për të përvetësuar elementet teknike dhe ato psikomotorike të tyre, që këta futbollistë të jenë sa më të përgaditur për ekipet e tyre pas kthimit nga Kosova.

Gjithmonë duke i falënderuar dhe uruar suksese në ekipet e tyre, ne shpresojmë që sa më parë t’i shohim tek luajnë në ekipet e mëdha evropiane dhe në fanelën e përfaqësueses së Kosovës!

Rion Zejnullahu (Zvicër), Aron Rushiti (Zvicër), dhe vëllezërit Jashar e Jetmir Beluli (Danimarkë), shkruan Genc Sermaxhaj, osh futbollist dhe aktualisht trajner.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test