Roma insiston për N’Zonzin - Bota Sot
Roma insiston për N’Zonzin

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Roma insiston për N’Zonzin

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 12:29
Steven N’zonzi

Klubi romak nuk dorëzohet për ta transferuar mesfushorin francez.

Roma mbetet e vetme në garën për t’i rrëmbyer Steven N’zonzi, Sevillas, pasi me mbylljen e afatit kalimtar në Angli, “kërcënimi” që vinte nga Arsenali, që ishte në garë për futbollistin, u shua.

Tashmë verdhekuqtë i kanë të gjitha mundësitë të bisedojnë qetësisht me drejtuesit e klubit spanjoll.

Drejtori sportiv i italianëve, Monchi, ndodhet në Spanjë dhe me shumë mundësi do të nisë menjëherë bisedimet për ta transferuar francezin në Romë gjatë këtij afati kalimtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test