Modric mbetet i Realit - Bota Sot
Modric mbetet i Realit

Futboll

E martë, 16 tetor 2018

Modric mbetet i Realit

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 08:16
Modric

Mbaron telenovela Modric. Edhe pse zërat ishin të shumtë se ai do transferohej në Seria A tek inter, kjo gjë duket shumë e largët.

Modric vahdon stërvitjen me Real Madrid dhe nuk i interesohet aspak për këtë zhurmë të krijuar rreth tij.

Një foto e postuar në llogarinë e ekipit spanjoll e tregon më së miri këtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test