Kjo është arsyeja pse Ronaldo përfundoi në spital - Bota Sot
Kjo është arsyeja pse Ronaldo përfundoi në spital

Futboll

Kjo është arsyeja pse Ronaldo përfundoi në spital

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 13:36
Njëri prej futbollistëve më të mirë në historinë e futbollit, Luis Nazario Ronaldo

“Fenomeni” është dërguar me urgjencë në një spital në Ibiza.

Njëri prej futbollistëve më të mirë në historinë e futbollit, Luis Nazario Ronaldo, ka frikësuar të gjithë kur dje është mësuar se ka përfunduar në spital.

Sot braziliani ka sqaruar arsyen pse ka shkuar me urgjencë në një spital të Ibizas, atje ku ai po kalon pushimet verore.

“Kam pasur një grip të rëndë në Ibiza dhe është dashur të shtiohesha në spital që prej së premtes, por gjithçka shkoi mirë”, shkroi në Twitter, Ronaldo.

Ai gjithashtu falënderoi fansat të cilët i dërguan mesazhe të shumta gjatë këtyre ditëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...