Berisha: Duhet të dënohen ashpër... - Bota Sot
Berisha: Duhet të dënohen ashpër...

Futboll

Berisha: Duhet të dënohen ashpër...

Nga: K. Goca Më: 14 gusht 2018 Në ora: 11:05
Berisha: Duhet të dënohen ashpër...

Kryetari i tifozëve “Dardanët”, Lulzim Berisha, është i çuditur se si e prishen disa festën e futbollit përkatësisht Superkupën e Kosovës.

“Turp për çdo gjë, antisport që është bë sonte (mbrëmë) pikërisht pranë pranimit te stadiumit të kryeqytetit, ata që e prishen festën duhet të dënohen ashpër të gjithë akteret e këtyre akteve të shëmtuara sepse janë kundër Kosovës dhe kundër krenarisë sonë, që quhet Sport! Ndihem i turpëruar nga këta vagabonda të pavlerë”, shkruan Berisha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...