Ky është lajmi i fundit nga Ronaldo - Bota Sot
Ky është lajmi i fundit nga Ronaldo

Futboll

Ky është lajmi i fundit nga Ronaldo

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 13:08
Ronaldo

Ronaldo është liruar nga spitali Policlinico Nuestra Senora në Rosario.

Sot në ora 10:30 të mëngjesit, ish sulmuesi brazilian është liruar nga spitali ku ishte i shtrirë pas një virusi të fuqishëm që e preku gjatë pushimeve të verës.

Ronaldo ishte shtrirë dhe fillimisht konsiderohej në gjendje të rëndë por me intervenimet e stafit mjekësor, ka tejkaluar problemin.

Pas katër ditësh në spital, ai është kthyer në shtëpi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...