Juventusi e nis sezonin e ri kundër Chievos me këtë formacion të frikshëm - Bota Sot
Juventusi e nis sezonin e ri kundër Chievos me këtë formacion të frikshëm

Futboll

Juventusi e nis sezonin e ri kundër Chievos me këtë formacion të frikshëm

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 11:55

Këtë të shtunë fillon edicioni i ri i Serie A.

Ky sezon parashikohet të jetë më interesanti, sepse Cristiano Ronaldo është transferuar në Itali, duke i dhënë një tjetër imazh këtij kampionati.

Skuadra e tij më e re, Juventusi, të shtunën luan ndaj Chievos, që do të jetë edhe ndeshja hapëse e këtij sezoni.

Kurse, tashmë ka filluar të qarkullojë një formacion se si do të rreshtohet Juventusi në këtë ndeshje dhe ky formacion duket me të vërtetë i frikshëm për kundërshtarin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...