Zëdhënësja shqiptare kur ishte një vjeçe, ja si duket sot me flamurin kroat, që plasi serbët... - Bota Sot
Zëdhënësja shqiptare kur ishte një vjeçe, ja si duket sot me flamurin kroat, që plasi serbët...

Futboll

E diel, 18 nëntor 2018

Zëdhënësja shqiptare kur ishte një vjeçe, ja si duket sot me flamurin kroat, që plasi serbët...

Nga: Kemajl Goca Më: 19 gusht 2018 Në ora: 13:59
Zëdhënësja shqiptare kur ishte një vjeçe, ja si duket sot me flamurin kroat, që plasi serbët...

Pak kush që nuk e njeh ish zëdhënësen e Federatës së Futbollit Shqiptar, bukuroshen Jona Dervishi. Kur ishte një vjeçe dukej mjaft romantike por jo sikurse në ditët e sotme, që ka një bukuri të jashtëzakonshme dhe po shkëlqen edhe me flamurin kroat! Kur ishte një vjeçe nuk ishte aq e bukur, por me kalimin e viteve Jona bëhet tërheqëse dhe shumëkush e thërret edhe si bukuroshja e futbollit, raporton gazeta kombëtare "Bota sot".

Image

Fotoja e fundit që ka postuar, në fakt ka bërë paksa nervoz edhe serbët sepse disa prej tyre i ka në profilin e saj qoftë në instagram, twitter apo facebook dhe ata nuk mund ta durojnë flamurin kroat. 

Image

Jona midis Shibenikut po rrezitet dhe ka marr formë si një braziliane, me një pamje shumë atraktive dhe në prapavijë e ka flamurin e shtetit kroat.   Jona është modeste dhe e ndjej në hap edhe modën sipas kohës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test