Ronaldo i kërkon falje portierit të Chievos - Bota Sot
Ronaldo i kërkon falje portierit të Chievos

Futboll

E enjte, 15 nëntor 2018

Ronaldo i kërkon falje portierit të Chievos

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 12:47
Portieri i Chievos, Stefano Sorrentino, dhe Ronaldo

Portieri i Chievos, Stefano Sorrentino, pësoi një dëmtim të frikshëm në ndeshjen ndaj Juventusit.

Ai humbi ndjenjat pas një përplasje me Cristiano Ronaldon dhe më pas përfundoi në spital me hundë të thyer, shkruan "Sportmediaset.

Mirëpo, Cristiano Ronaldo i ka kërkuar ndjesë, ndërsa lajmin e konfirmoi Sorrentino, përmes një postimi në Twitter.

“Kam marrë një mesazh nga Ronaldo që më ka dëshiruar shërim të shpejtë. Faleminderit legjendë”, shkroi Sorrentino.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test