Ky është portieri më i mirë i Champions League - Bota Sot
Ky është portieri më i mirë i Champions League

Futboll

Ky është portieri më i mirë i Champions League

Nga: K. G. Më: 30 gusht 2018 Në ora: 18:27
Keylor Navas

Portieri më i mirë i Champions League për sezonin 2017/2018 është Keylor Navas, anëtar  i Real Madridit, ndryshe i kombëtares së Kosta Rikës. Ai me Real Madridin ka fituar titullin e Champions League dhe ky epitet e bën të lumtur, duke e motivuar edhe më shumë për edicionin e ri.  David Beckham e ka fituar çmimin e presidentit të UEFA-s për kontribut në futboll dhe karrierë të shkëlqyer.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...