Skiatorja me famë botërore tregon a është shtatzënë me Valon Behramin! - Bota Sot
Skiatorja me famë botërore tregon a është shtatzënë me Valon Behramin!

Futboll

Skiatorja me famë botërore tregon a është shtatzënë me Valon Behramin!

Nga: K. Goca Më: 3 shtator 2018 Në ora: 13:00
Skiatorja me famë botërore tregon a është shtatzënë me Valon Behramin!

Skiatorja e famshme Lara Gut tregoi se a është shtatzënë me futbollistin e mirënjohur të Kosovës, Valon Behrami, i pensionuar nga kombëtarja e Zvicrës, aktualisht luan për Udinesen në Serie A. “Jo, nuk jam shtatzënë”, tha Lara Gut, përcjellë prestigjiozja zvicerane “Blick”. Behrami, i cili humbi të dielën me ekipin e tij Udinese në Firencë me rezultat 1:0 nga Fiorentina, është shumë i lumtur për vizitën e Larës. "Ajo erdhi për të më vizituar mua nga Kili për dy ditë. Dashuria jonë është e madhe”, i tha ai Gazzetta dello Sport. Dhe lavdëroi zonjën e tij të zemrës. "Lara nuk ka nevojë për hotele luksoze, as për dhurata super”, tha mes të tjera Behrami.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...