Shqiptarët “ndezin” Skocinë para ndeshjes - Bota Sot
Shqiptarët “ndezin” Skocinë para ndeshjes

Futboll

Shqiptarët “ndezin” Skocinë para ndeshjes

Më: 10 shtator 2018 Në ora: 19:11
Shqiptarët “ndezin” Skocinë para ndeshjes

Më shumë se tre orë përpara ndeshjes me Skocinë, të shumtë janë tifozët që i janë gjendur pranë ekipit kombëtar.  Një mbështetje e nevojshme kjo për djemtë e Panuccit, në një transfertë jo pak të lehtë si ajo e Gllasgowt.
 “Tifozat Kuq e Zi”, të grumbulluar para se të nisen për në stadium, kanë nisur koret dhe këngët në mbështetje të Shqipërisë, në një lokal të Gllasgout. 
Mesa duket, atmosfera pritet të jetë akoma edhe më e zjarrtë, edhe brenda stadiumit “Hampden Park”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...