Interi fiton në momentet e fundit - Bota Sot
Interi fiton në momentet e fundit

Futboll

Interi fiton në momentet e fundit

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 23:11
Foto nga ndeshja

Interi dhe Sampdoria u ndeshën sot mes vete në kuadër të Serie A-së, në stadiumin “Luigig Ferraris”.

Ndeshja u fitua nga Interi në momentet e fundit pas golit të shënuar nga Marcelo Brozovici, cili e shpëtoi skuadrën nga barazimi, dhe ia dhuroi një pikë.

Gjatë ndeshjes u shënuan dy gola, mirëpo që të dy u anuluan nga sistemi VAR, pasi që ishin të parregullt.

Ndeshja ishte e barabartë nga të dyja skuadrat, mirëpo në fundi Interi e arriti fitoren.

Fitorja kundër Tottenhamit të martën në kuadër të Ligës së Kampionëve, duke se i ka dhënë motivim Interit për ta siguruar fitoren e radhës.

Interi në ndeshjen e ardhshme do të ndeshet në shtëpi me Cagliarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...