Ronaldo nuk udhëton në Londër për çmimin e më të mirit - Bota Sot
Ronaldo nuk udhëton në Londër për çmimin e më të mirit

Futboll

E diel, 21 tetor 2018

Ronaldo nuk udhëton në Londër për çmimin e më të mirit

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 09:21
Ronaldo

Sonte zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimeve për futbollistin më të mirë në Botë.

Në garë për këtë çmim janë Ronaldo, Modric dhe Salah.

Por sipas mediave italiane, ylli i Juventusit nuk do të marr pjesë në këtë ceremoni.

Kjo mund të jetë një shenjë që Ronaldo nuk do ta fitoj Topin e Artë për herë të gjashtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test