Kështu rrihen serbët mes vete - Bota Sot
Kështu rrihen serbët mes vete

Futboll

E hënë, 22 tetor 2018

Kështu rrihen serbët mes vete

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 11:59
Kështu rrihen serbët mes vete

Ka plasur sherri mes tifozëve në derbin e futbollit mes Partizanit dhe Crvena Zvezdës, që u zhvillua dje në Beograd.

Disa tifozë të Partizanit shkuan afër tifozëve të Zvezdës, dhe më pas filloi lufta mes tyre.

Derbi mes Partizanit dhe Zvezdës gjithmonë kalon me rrahje mes dy grupeve të tifozëve dhe konsiderohet si ndeshja më e rrezikshme e futbollit në Evropë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test