Inter kërkon ta rrëmbejë yllin e Milanit - Bota Sot
Inter kërkon ta rrëmbejë yllin e Milanit

Futboll

Inter kërkon ta rrëmbejë yllin e Milanit

Më: 2 tetor 2018 Në ora: 10:53
Interi

Interi ka tentuar në afatin e verës që ta transferoj Suson.

Nerazurët u munduan që ta bindin Milanin që t’ua shes spanjollin, mirëpo ata e refuzuan kategorikisht ofertën e tyre.

Por, Interi nuk po tërhiqet me kaq, pasi do të tentoj transferimin e Susos në afatin e janarit.

Nerazurët janë të gatshëm që tu ofrojnë rosonerëve, Marcelo Brozovicin dhe 15 milionë euro për shërbimet e spanjollit.

Deri më tani, Suso ka shënuar dy gola dhe ka bërë tri asistime në gjashtë ndeshje të Serie A.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...