PSG - Crna Zvezda, formacionet e mundshme - Bota Sot
PSG - Crna Zvezda, formacionet e mundshme

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

PSG - Crna Zvezda, formacionet e mundshme

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 10:06
PSG

Sonte në mbrëmje do të luhen ndeshjet e dyta në fazën e grupeve të Champions Leagues.

PSG do të ndeshet me autsajderin e grupit C, grup ku gjenden edhe dy rivalët kryesor, Napoli dhe Liverpool.

Pas humbjes të shkaktuar pikërisht nga Liverpool, PSG synon të rikthehet tek fitorja, por javën e kaluar ekipi serb ka befasuar edhe Napolin duke luajtuar baraz, por mbetet të shihet se nëse do te jetë në gjendje ta ndal edhe fuqinë e PSG-së.

Formacionet e mundshme të ndeshjes janë këto:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test