Deklaratë e çuditshme - Bota Sot
Deklaratë e çuditshme

Futboll

Deklaratë e çuditshme

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 14:39
Ish-legjenda e Real Madrid, Cicinho ka bërë një deklaratë sa i përket të kaluarës së tij

Ish-legjenda e Real Madrid, Cicinho ka bërë një deklaratë sa i përket të kaluarës së tij. Ai tha se kishte shpenzuar plot 25 mijë euro për të blerë rroba në dyqanin e David Beckhamit ku dhe i kishtë veshur vetëm tre herë gjatë jetës së tij. Ndër të tjera ish-lojtari Brazilian tha se nuk është krenar që shpenzoi një shumë të tillë për të blerë rroba.

“Vetëm një herë të vetme e vizitova dyqanin e Beckhamit dhe shpenzova 25 mijë euro. Nuk ishte aspak një përvojë e këndshme pasi bleva vetëm tre palë rroba dhe mbi të gjitha i vesha vetëm tre herë”, tha brazilian.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...