Nryshime te Interi!? - Bota Sot
Nryshime te Interi!?

Futboll

Nryshime te Interi!?

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 17:47
Erik Tohir

Skuadra e Interit është duke vazhduar ecurinë pozitive duke fituar edhe ditën e djeshme ndaj PSV-së. Skuadra e drejtuar nga trajneri Luçiano Spaleti tashmë numëron 5 fitore në 5 ndeshje, 3 në Seria A dhe 2 në Champions League.

Megjithatë në skuadrën zikaltër pritet që të ndodhin disa ndryshime. Sipas asaj që bën me dije “Il Giornale” presidentin Erik Tohir që zotëron 31% të aksioneve do të largohet zyrtarisht nga klubi duke i dorëzuar dhe ato aksione që zotëron.

Vendin e tij do e lëri Zhang i cili zotëron dhe shumicën e aksioneve. Kujtojmë se Zhang me marrëveshje edhe pse zotëronte shumicën e aksioneve e kishte lejuar Tohirin që të mbante rolin e presidentit në krye.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...