Vdes futbollisti i famshëm nga Kosova, Labinot Harbuzi - Bota Sot
Vdes futbollisti i famshëm nga Kosova, Labinot Harbuzi

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Vdes futbollisti i famshëm nga Kosova, Labinot Harbuzi

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 17:23
Labinot Harbuzi

Futbolli shqiptar, por edhe ai botëror në përgjithësi sot e morën një lajm të zi.

Futbollisti nga Kosova, Labinot Harbuzi ka ndërruar jetë papritmas në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

32 vjeçari tashmë i ndjerë është gjetur nga prindërit në dhomën e tij, të cilët më pas e kanë thirr autoambulancën.

Harbuzi ishte futbollist i njohur shqiptar, ndërsa kishte luajtur në Malmo dhe Gençlerbirligi, derisa së fundmi ishte pa klub.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test