Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium - Bota Sot
Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium

Futboll

Rrahje masive mes serbëve dhe malazezëve në stadium

Nga: D.RR Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:32
Pamje nga video

Mali i Zi u mposht sonte nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Mirëpo, kjo ndeshje nuk kaloi aq lehtë nga ana e disa tifozëve.

Serbë dhe malazez u rrahën masivisht në tribuna, sa që sigurimi nuk arriti ta ndalote këtë incident, transmeton "Bota sot".

Shikoni pamjet më poshtë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...