Sa minuta nuk kishte pësuar gol Kosova me Challendesin? - Bota Sot
Sa minuta nuk kishte pësuar gol Kosova me Challendesin?

Futboll

Sa minuta nuk kishte pësuar gol Kosova me Challendesin?

Nga: K. G. Më: 12 tetor 2018 Në ora: 11:04
Pamje nga atmosfera

Kosova arkëtoi tri pikë të mëdha, duke e mundur me rezultat 3:1  Maltën, në kuadër të Ligës së Kombeve në futboll, Divizioni D.

Nëse shikojmë ndeshjet zyrtare Kosova pësoi gol pas 231 minutave nën drejtimin e përzgjedhësit Bernard Challandes dhe nëse bazohemi edhe në tri miqësore pas 501 minutave.

Grupi 3

Kosova-Malta     3:1

Ishujt Faroe-Azerbajxhani     0:3

Tabela

1. Kosova   3       2       1       0       7

2. Azerbajxhani   3       1       2       0       5

3. Ishujt Faroe     3       1       0       2       3

4. Malta     3       0       1       2       1

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...