Modric: Kurrë nuk do të luaj me Messin - Bota Sot
Modric: Kurrë nuk do të luaj me Messin

Futboll

Modric: Kurrë nuk do të luaj me Messin

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 18:32
Luka Modric dhe Messi

Luka Modric ka thënë se kurrë nuk do të luajë me Lionel Messin në një skuadër.

Lionel Messi dhe Luka Modric janë ndër lojtarët më të mirë që ka sot futbolli, por fatkeqësisht këta dy nuk do të mund t’i shohim bashkë në një skuadër.

Kështu ka thënë Modric gjatë një interviste për ‘France Football’ dhënë së fundi, ku ka folur edhe për mundësitë e tij për të fituar Topin e Artë.

“Unë kam luajtur kundër tij, por jo me të”, ka deklaruar Modric, derisa ka folur për Messin.

“Messi është një nga lojtarët më të mirë në histori, por kurrë nuk do të luaj me të”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...