Formacionet zyrtare, ja kujt i ka besuar Low për të shmangur dështimin - Bota Sot
Formacionet zyrtare, ja kujt i ka besuar Low për të shmangur dështimin

Futboll

Formacionet zyrtare, ja kujt i ka besuar Low për të shmangur dështimin

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 20:45
Joachim Low

Franca dhe Gjermania do të zbresin në fushë pas pak (20:45) për javën e katërt të Nations League.

Kampionët e Botës sigurojnë një vend në gjysmëfinale në rast se fitojnë, ndërsa “Die Mannschaft” rrezikon rënien në Ligën B nëse nuk shmang dot humbjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...