Messi e do Pogban te Barcelona - Bota Sot
Messi e do Pogban te Barcelona

Futboll

Messi e do Pogban te Barcelona

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 12:26
Pogba dhe Messi

Të gjithë te Barcelona janë të pajtimit që Paul Pogba t’i bashkohet ekipit.

Madje sipas Daily Mail, është pikërisht Lionel Messi ai që e do më shumë mesfushorin francez në skuadër.

E ardhmja e Pogbasë me Manchester United vazhdon të jetë në dyshim, pas raporteve jo të mira të lojtarit me trajnerin Jose Mourinho.

Barcelona pritet të bëjë një ofertë gjatë afatit kalimtar të janarit, për ta bindur Unitedin që ta shesë mesfushorin.

“Djajtë e Kuq”, kanë paguar 105 milionë euro për ta blerë Pogbanë para dy vitesh nga Juventusi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...