Kush më kë takohen në Kupën e Mbretit? - Bota Sot
Kush më kë takohen në Kupën e Mbretit?

Futboll

Kush më kë takohen në Kupën e Mbretit?

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 15:20
Çiftet

Është hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë për edicionin 2018/19.

Barcelona do të ketë punë me Cultural Leonesa që bën gara në Ligën e dytë të Spanjës, kurse Real Madridi do të luajë me skuadrën e Melillas, që gjithashtu bën gara në Segunda B.

Kurse Atletico i Diego Simeones do të përballet me Sant Andreu.

Ndeshjet e para do të zhvillohen me 30, 31 dhe 1 nëntor, kurse ato të kthimit me 4, 5 e 6 dhjetor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...