Mourinhon e lëshojnë nervat, tenton ta rrah zyrtarin e Chelseas - Bota Sot
Mourinhon e lëshojnë nervat, tenton ta rrah zyrtarin e Chelseas

Futboll

Mourinhon e lëshojnë nervat, tenton ta rrah zyrtarin e Chelseas

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 15:45
Mourinhon e lëshojnë nervat, tenton ta rrah zyrtarin e Chelseas

Jose Mourinhon e kanë lëshuar nervat në momentin e barazimit të rezultatit në ndeshjen Chelsea – Manchester United.

Chelsea dhe Manchester United kanë ndarë pikët duke luajtur 2:2 në ‘Stamford Bridge’.

Kur po luhej minuta e fundit e ndeshjes, Barkley shënoi për të barazuar në 2:2 rezultatin.

Festa e golit nga njëri prej pjesëtarëve të stafit të Sarrit, i pengoi Jose Mourinhos që kërkonte t’i qeronte hesapet me të.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...