Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa

Futboll

Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 17:13
Juventus dhe Genoa

Juventus dhe Genoa do të përballen sonte me fillim nga ora 18:00.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e nëntë të Serisë A italiane.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, derisa ne do t’iu raportojmë për ç’do ndryshim eventual nga ky duel dhe jo vetëm.

Kujtojmë që Juventusi deri më tani nga tetë ndeshje të zhvilluara, ka shënuar po aq fitore, duke treguar edhe njëherë se do t’a thotë fjalën kryesore në Apenine.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...