Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sot! - Bota Sot
Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sot!

Futboll

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sot!

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 10:21
Foto

Sot rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve.

Liga e Kampionëve zhvillon sot xhiron e tretë në fazën e grupeve.

Gara më e madhe për klube në Evropë, do të sjell disa përballje mjaftë interesante, 

Sonte do të kemi mundësi që ta shikojmë përballjen mes Manchester Unitedit dhe Juventusit, ndërsa në total do të zhvillohen tetë ndeshje.

Më poshtë mund të shikoni ndeshjet që zhvillohen sot në kuadër të Ligës së Kampionëve. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...