Paqueta deklarohet për herë të parë si lojtar i Milanit - Bota Sot
Paqueta deklarohet për herë të parë si lojtar i Milanit

Futboll

Paqueta deklarohet për herë të parë si lojtar i Milanit

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 13:48
Lucas Paqueta

Lucas Paqueta është deklaruar për herë të parë si lojtar i Milanit.

Lucas Pauqeta ka thënë se nuk mund të zbuloj më shumë, por që është i lumtur për arritjen e marrëveshjes me Milani.

“Nuk mund të them më shumë rreth marrëveshjes kontraktuale, por që jam entuziast dhe shumë i lumtur”, ka thënë fillimisht mesfushori

“Para se të kaloj te Milani, dua që tifozëve të Flamengos tu dhurojë titullin”, ka thënë më tej Paqueta.

Kujtojmë se Lucas Paqueta kaloi nga Flamengo te Milani për shumën e 35 milionë eurove

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...