Interi rinovon kontratat me këta 6 lojtarë - Bota Sot
Interi rinovon kontratat me këta 6 lojtarë

Futboll

Interi rinovon kontratat me këta 6 lojtarë

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 22:53
Inter

Interi ka marr një lajm fantastik, pas humbjes së mbrëmshme ndaj Barcelonës në Champions League.

Skuadra italiane ka njoftuar se Marcelo Brozovic , Antonio Candreva , Henrique Dalbert , Roberto Gagliardini, Joao Miranda dhe Matias Vecino, kanë rinovuar kontratat e tyre.

“Marcelo Brozovic deri më 30 qershor 2022, Antonio Candreva deri më 30 qershor 2021, Henrique Dalbert deri më 30 qershor 2023, Roberto Gagliardini deri më 30 qershor 2023, Joao Miranda deri më 30 qershor 2020 dhe Matias Vecino deri më 30 qershor 2022”, thuhet në njoftimin zyrtar të Interit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...