Godet Mourinho: Synimet e United si të Evertonit - Bota Sot
Godet Mourinho: Synimet e United si të Evertonit

Futboll

Godet Mourinho: Synimet e United si të Evertonit

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 16:12
Mourinho

Trajneri i Djajve të kuq është i frustruar me marrëveshjet e fundit të klubit të tij gjatë afatit të transferëve dhe ka thënë së tashmë është vonë për ti kapur rivalët e tyre që janë më lart në tabelë

Jose Mourinho ka dhënë të kuptojë së për momentin ambiciet e Manchester United janë të njëjta si me të Evertonit, me të ciulën skuadër do të përballen në vikend.

“Ata kanë bërë investime të jashtëzakonshme. Ne e dimë që klubi ështëe dashur të shkojë në këtë drejtim, kanë marrë lojtarë shumë të mirëq, lojtarë nga Barcelona”, ka thënë Mourinho për gazetarët derisa United pret Evertonin të dielën.

“Kështu, ne duhet ta arrim nivelin e Evertonit. Ambiciet e tyre janë shumë të njëjta me ambiciet tona”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat