Ylli i rivalit nga Serie A e do kalimin te Interi - Bota Sot
Ylli i rivalit nga Serie A e do kalimin te Interi

Futboll

Ylli i rivalit nga Serie A e do kalimin te Interi

Më: 31 tetor 2018 Në ora: 16:01
Rodrigo De Paul

Rodrigo De Paul i ka dhënë një lajm fantastik Interit.

Rodrigo De Paul dëshiron të transferohet te Interi.

Mesfushori i Udineses ka bërë të ditur dëshirën e tij që të kaloj te nerazurët

Interi ka pyetur rivalin nga Serie A për kartonin e tij, andaj duhet të paguaj 30 milionë euro.

Deri më tani, Rodrigo De Paul ka shënuar pesë gola, duke shtuar dhe tri asistime në 10 ndeshje në ligën italiane. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...