Tjetër rast për dyshen zikaltër - Bota Sot
Tjetër rast për dyshen zikaltër

Futboll

Tjetër rast për dyshen zikaltër

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 16:50
Ilustrim

Lautaro Martinez dhe Maurco Icardi do të kenë një tjetër rast për të treguar vlerën e tyre me fanellën e kombëtares.

Të dy sulmuesit e Inter, në fakt, janë përfshirë në listën e të grumbulluarve të Argjentinës për miqësoren e dyfishtë kundër Meksikës, me dy ndeshjet që do të luhen më 17 dhe 20 nëntor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat