Lajm i mirë apo i keq për Shaqirin - Bota Sot
Lajm i mirë apo i keq për Shaqirin

Futboll

Lajm i mirë apo i keq për Shaqirin

Më: 2 nëntor 2018 Në ora: 17:39
Lajm i mirë apo i keq për Shaqirin

Jurgen Klopp ka konfirmuar mungesën e dy mesfushorëve për përballjen ndaj Arsenalit. Trajneri gjerman ka thënë se Henderson dhe Keita ende nuk janë gati për lojë, por që shpreson në rikthimin e shpejt të tyre. Në bazë të shumë parashikimeve, Shaqiri mund të startojë në derbin e nesërm.

Futbollisti kosovar pritet të jetë në fushë prapa treshes sulmuese, Salah-Mane-Firmino, bashkë me Milner e Wijnaldum.

Ndeshja derbi zhvillohet nesër duke filluar në orën 18:30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...