Belgjika publikon listën, aty edhe Januzaj - Bota Sot
Belgjika publikon listën, aty edhe Januzaj

Futboll

Belgjika publikon listën, aty edhe Januzaj

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 13:36
Adnan Januzaj

Adnan Januzaj do të jetë pjesë e ekipit të Kombëtares së Belgjikës për dy ndeshjet ndërkombëtare të nëntorit.

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e nëntorit.

Belgjika në muajin nëntor takohet me Islandën dhe Zvicrën.

Në listën e Belgjikës figuron edhe Adnan Januzaj, futbollisti me prejardhje nga Kosova, 

Lista e Kombëtares së Belgjikës:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...